Wijkvereniging

De Lavendel

Plus van Holten, Alblasserdam

PLUS als organisatie

PLUS loopt met ruim 500 supermarkten voorop in de ontwikkelingen rondom goed eten. Samen zorgen we voor goed eten, de buurt en voor elkaar. Hierin onderscheidt PLUS zich van andere supermarkten. Onze lokale supermarktondernemers en supermarktmanagers spelen hierbij een belangrijke rol. Met hun persoonlijke service en betrokkenheid zijn zij verbonden met de buurt.

Onze missie

Een duurzame bedrijfsvoering waarbij de klant centraal staat en waarin de focus ligt op goed eten, voor iedereen, elke dag.

Succesvol en maatschappelijk verantwoord

De PLUS formule valt regelmatig in de prijzen, omdat klanten onze formule waarderen. In 2023 kwam PLUS in het GfK Zomerrapport als beste landelijke supermarkt van Nederland uit de bus. Ook mochten we al acht keer de titel Meest Verantwoorde Supermarkt in ontvangst nemen. Onze unieke online propositie is bekroond met de prijs voor Beste Webshop Supermarkt.