Wijkvereniging

De Lavendel

Stichting Welzijn Alblasserdam, Het Brughuis

Respect, professionaliteit en samenwerking

Wij geloven dat ieder mens behoefte heeft aan deelname in de samenleving en wij ondersteunen en stimuleren Alblasserdammers om zelf deze deelname vorm te geven. Ons dienstverleningsconcept is gericht op één of meerdere van de volgende drie pijlers: preventie en voorlichting, activering en toeleiden naar passende ondersteuning of zorg (kort- of langdurend).

In alles wat we doen staan respect, professionaliteit en samenwerking hoog in het vaandel. Wij zien dat als volgt, de SWA:
•    behandelt alle inwoners met respect en wordt als organisatie ook gerespecteerd
•    werkt vanuit een steeds in ontwikkeling zijnde professionaliteit
•    heeft door intensieve en brede samenwerking een sterke lokale functie

 

Kleurrijke talenten samenbrengen in ons dorp

​Stichting Welzijn Alblasserdam gelooft dat deelname aan de samenleving wenselijk én mogelijk moet zijn voor alle inwoners van Alblasserdam. Wij brengen daartoe kleurrijke talenten samen om met en voor elkaar een dorp te behouden en versterken waarin gemeenschapszin kenmerkend is. U kunt bij ons terecht voor bijvoorbeeld

  • vrijwilligerswerk
  • mantelzorgondersteuning
  • activiteiten, buurtbemiddeling
  • ideeën voor uw wijk
  • sociaal raadsliedenwerk.​​

www.stichtingwelzijnalblasserdam.nl